Історія компанії

Історія компанії в датахOpen

Компанія "ТОП Косметікс" була заснована 19 грудня 2006 року.

2007 рік - відкриття першого офісу компанії в Дніпропетровську.

Старт продажів ТМ CHRISTINA.

2007 рік - відкриття офісу "ТОП Косметікс" в Києві.

2011 рік - початок роботи нового напряму "Естетична медицина".

2012 рік - переїзд київського офісу у власний новий офіс.

2012 рік - відкриття першого спеціалізованого магазину для професіоналів галузі.

2012 рік - старт продажів ТМ Graftobian, виділення напряму "професійний макіяж" в окремий напрям.

 

Історія компанії в брендах

Все починалося з трьох брендів. Основною візитною карткою була Christina, також були представлені два американських бренди: Mei-Cha International - розробка і виробництво обладнання в області мікропигментации та перманентного макіяжу і 3D-Lashes - запатентована технологія і продукція для професійного нарощування вій.Открытие

З плином часу портфель брендів розширювався на основі головної задачі: надавати практично весь спектр косметологічних напрямків, зробити роботу професіоналів комфортною і результативною, донести до кожного потенційного клієнта переваги космецевтики.

Розвиток компанії "ТОП Косметікс" відбувався на базі покращення якості косметологічних послуг за рахунок вдосконалення знань кожного професіонала. Саме тому пріоритетною стала розробка ефективних програм навчання фахівців.

Напрями діяльності "ТОП Косметікс" забезпечують максимальне охоплення індустрії краси, тому поповнення портфеля брендів відбувалося за принципом задоволення потреб і запитів кожного фахівця і споживача. На сьогоднішній день в компанії 18 взаємодоповнюючих брендів, які зарекомендували себе як безпечні, ефективні і перевірені на практиці професіоналів у всьому світі.

"ТОП Косметікс" поставила собі амбітне завдання: до 2018 року стати провідним оператором beauty-ринку, забезпечувати клієнтів компанії послуги повного циклу - надавати все, що потрібно в роботі майстрів і салонів краси в цілому.

Відгуки

 
 
 
Отправить
Поля, позначені * обов'язкові для заповнення