Місія та принципи

mission

Основні принципи роботи "ТОП Косметікс" - клієнтоорієнтованість, якість та оперативність обслуговування, відкритість і компетентність. У компанії діє правило 15 хвилин: на будь-яке питання можна отримати оперативну та вичерпну відповідь.

Місія Альянсу "ТОП Косметікс" - підвищення професійних стандартів спеціалістів індустрії краси для поліпшення результативності та безпеки роботи. Компанія представляє кращі бренди з бездоганною репутацією, розвиває консультаційну базу, розробляє власні навчальні програми, співпрацює зі спеціалізованими виданнями. 

"ТОП Косметікс" - це завжди актуальні знання, які може отримати кожен професіонал індустрії краси: кваліфіковані методисти компанії регулярно проводять навчання з кожного напрямку. Клуб професіоналів CHRISTINA, що об'єднує косметологів, надає учасникам необхідну базу для розвитку і вдосконалення, програми лояльності та професійно-розважальні заходи в колі колег.

Компанія є організатором власних всеукраїнських конференцій, на які запрошуються відомі доповідачі, а також майстер-класів від кращих фахівців: Наталії Павлової, Матільди Іноземцевої. "ТОП Косметікс" - незмінний учасник виставок ESTET BEAUTY EXPO, InterCHARM, "Технології краси - століття ХХІ", наукових конгресів, креативних проектів і тренд-шоу.

Відгуки

 
 
 
Отправить
Поля, позначені * обов'язкові для заповнення