CHRISTINA

CHRISTINA

Компанія "Christinа": основи лідерства

Історія компанії "Christinа" - це тридцять років безперервної роботи в б'юті-індустрії, готовність до сміливих експериментів та інновацій, передові технології та поетапне в досконалення традиційних методик, розробка препаратів, спрямованих на усунення як внутрішніх, так і зовнішніх причин косметичних проблем. Компанія "Christina" працює над новими стандартами в області догляду за шкірою за рахунок створення високоефективних, сучасних і безпечних косметичних процедур.

Компанія "Christinа" була заснована в 1982 році Крiстiною М.Зехавi - професійним косметологом, яка поставила за мету підвищити якість і ефективність косметичних процедур. Починаючись як сімейне підприємство, компанія отримала статус міжнародної, в чому пані Крiстiна бачить заслугу свого сина - Томера Зехаві, який розширив сімейний бізнес. Компанiя є виробником міжнародного рівня з власним заводом і науково-дослідною лабораторією, спирається на сучасні інновації і власний досвід, продовжує активну розробку нових ліній косметики, яка дбайливо лікує, захищає і відновлює шкіру.

Професійний підхід до краси

Christina

На сьогоднішній день продукція компанії "Christinа" налічує 309 найменувань, з успіхом використовується професійними косметологами в усьому світі, а унікальні серії препаратів для домашнього догляду поповнили арсенал засобів, які сприяють збереженню краси і молодості. Крiстiна М.Зехав i розробила власну філософію краси, вона 40 років веде косметологічну практику, займається навчанням косметологів, бере участь у наукових конференціях і власноруч проводить майстер-класи.

Власний науково-дослідний відділ компанії "Christina" розробляє спеціальну косметичну продукцію в співпраці з командою вчених, грунтуючись на результатах досліджень провідних інститутів. Продукція - до 20000 препаратів в день - виготовляється на оснащенiй новітнім обладнанням фабриці, що належить компанії. Постійний пошук нових активних інгредієнтів, жорсткий контроль якості і невпинне вдосконалення дозволяють розробляти прогресивні методи для дієвого, науково обґрунтованого і абсолютно безпечного догляду за шкірою. Всі косметичні продукти проходять ретельнi дослідження і багаторазовi тести, що підтверджує їх відповідність правилам GMP та ISO. Крім тестування в лабораторних умовах, кожен препарат перевіряється в особистій практиці Крiстiни.Косметика "Christinа" гарантована ефективність Асортимент компанії «Christina» включає в себе косметичні препарати, дія яких спрямована на різні шари шкіри, усунення причин і симптомів конкретної естетичної проблеми. Професійна косметика комплексно доповнюється препаратами для домашнього догляду, що сприяє швидкому і безпечному досягненню результатів у лікуванні акне і постакне, омолодженні шкіри, профілактики старіння, висвітленні гіперпігментації.

Косметичні препарати "Christina" дозволяють ефективно вирішувати певні естетичні завдання шкіри:

MusePeelosophyBiophytoComodexFluorOxygenForever YoungRose de MerSilkUnstressWishSun ScreenДругое

 • Muse - Нова Лінія для зміцнення захисних систем шкіри і підвищення її опірності.
 • Bio Phyto - Препарати для догляду за проблемною шкірою.
 • Comodex - Лінія для догляду за жирною і проблемною шкірою.
 • FluorOxygen+C - Лінія для висвітлення і омолодження шкіри.
 • Forever Young - Омолоджуюча лінія.
 • Peelosophy - Пілінг-препарати.
 • Fresh - Препарати для очищення шкіри.
 • Rose de Mer - 100% натуральний рослинний пілінг.
 • Silk - Шовкова лінія для ліфтингу шкіри.
 • SunScreen - Сонцезахисні препарати.
 • Unstress - Лінія для відновлення і захисту шкіри від стресу.
 • Wish - Лінія для корекції вікових змін шкіри (40+.)