3D - Lashes

3d-lashes

Виразна краса від 3D-Lashes

Бренд 3D-Lashes був створений американською компанією "3D Beauty International" в 2004 році, представивши професіоналам інноваційну технологію для нарощування вій Perfect Bonding System. Сьогодні вії 3D-Lashes надзвичайно затребувані в багатьох країнах світу: США, Великобританії, Мексиці, Данії, Фінляндії, Латвії, Росії, Казахстані, Литві, Україні. Компанія постійно вдосконалюється, регулярно бере участь у масштабних виставках beauty-індустрії та проводить навчальні заходи з нарощування вій.

До асортиментного ряду "3D Beauty International" входить різноманітна продукція для професійного нарощування вій: рiзнi види штучних вій, які представлені в 7-ми колірних варіантах, витратнi матерiали, клеї, інструменти та аксесуари, що гарантують якісне проведення процедури, а також матеріали для проведення навчання і практики. Крім цього, компанія розробила лінію продукції для хімічної завивки вій.

Вії 3D-Lashes виглядають максимально природно, вiдрiзняються надзвичайною легкістю і м'якістю, що виключає дискомфорт для очей і створює ефект натуральних вій. Вони не ламаються, стійкі до води, сонця, слiз або поту. З ними можна займатися спортом і плавати, приймати душ і спати - вії зберігають первозданний вигляд, заданий обсяг і красивий вигин протягом 2-х місяців.

3D-Lashes – технологія бездоганності

Якщо традиційні штучні вії, які приклеюються безпосередньо на шкіру повiк, можуть провокувати дискомфорт, для нанесення вій 3D-Lashes використовується інноваційна технологія Perfect Bonding System. Це виключає неприємнi відчуття і відчуття важкості для очей, випадання натуральних вій або травмування ніжної шкіри повiк через твердiсть застиглого клею.

Процедура нарощування вій 3D-Lashes дуже розслаблююча, комфортна і безпечна. На відміну від інших продуктів для нарощування вій, вії і клей 3D-Lashes абсолютно нешкідливі для натуральних вій. Клей, що використовується в процесі нарощування, характеризується унікально високою якістю і гіпоалергійністю. Препарати, які входять до складу наборів для хімічної завивки вій 3D-Lashes, поміщені в одноразову герметичну упаковку. Завдяки цьому забезпечуються висока якість препаратів, оптимальна концентрація і чудовий результат процедури.

При нарощуванні кожна штучна вія приклеюється по одній безпосередньо до натуральних вій. Спеціальні синтетичні мiкрополiестеровi нитки, з яких виготовляються вії, ідентичні натуральному людському волосу, а спеціальна формула клею утворює поліпептидні зв'язки, зберігає гнучкість і пружність. Це забезпечує ефект абсолютної природності та краси, а погляд набуває глибини та виразностi. Процедура вимагає ретельності і досконалого знання техніки нарощування, тому особлива увага приділяється навчанню фахівців вищого класу.