ALEXANDRIA PROFESSIONAL

Комфортна епіляція від Alexandria Professional

Alexandria Professional (США) є розробником методу цукрової епіляції. Вiн був створений в 1989 році у відповідь на стрімко зростаючу потребу ринку у якісних і максимально комфортних послугах по ефективному видаленню небажаних волосся на обличчі і тілі. З розвитком компанії удосконалювалася технологія, проводилися дослідження, відпрацьовувалися алгоритми процедур. За останні 20 років шугарінг від Alexandria Professional набув популярностi серед сучасних салонів краси і СПА у якості максимально безпечного, м'якого і комфортного методу видалення волосся.

Унікальні продукти для цукрової епіляції не тільки ефективно видаляють волосся, але і покращують зовнішній вигляд і стан шкіри. Неперевершена техніка Alexandria Professional видаляє волосся в напрямку його природного росту, захоплює навіть найменші волоски на початковій стадії росту. Це знижує до мінімуму ймовірність виникнення врослого волосся, не викликає подразнення і почервоніння шкіри. Результат - гладка і красива шкіра, комфорт під час процедури і після неї.

Компанія Alexandria Professional розробила цукрову пасту і унікальну технологію, яка відповідає вимогам професіоналів у всьому світі.

Alexandria1

Переваги цукрової епіляції:

  • Шугарінг - найбільш безболісний метод, тому може використовуватися для чутливої шкіри.
  • Шугарінг дбайливо видаляє волосся будь-якої довжини, навіть через 1-2 дні після гоління.
  • Поряд з ідеальною гладкістю, забезпечує додатковий дбайливий догляд за шкірою. Цукрова паста знімає верхній ороговілий шар шкіри, діючи аналогічно м'якому пілінгу, тому шкіра стає м'якою і оновленою.
  • Відсутність врослого волосся. Видалення цукрової пасти у напрямку росту волосся виключає ймовірність появи врослого волосся.
  • Цукрова паста попередньо нагрівається до температури тіла, тому опіки і розширення судин під час процедури виключені. Шугарінг безпечний навіть при варикозному розширенні вен.
  • Цукрова паста виготовляється з натуральних інгредієнтів, тому шугарінг не викликає алергічних реакцій та подразнення шкіри, при цьому забезпечує видалення навіть найменших волосків.
  • Залишки цукру по закінченню процедури дуже легко видаляються водою.