Anesi

Anesi

ANESI: прогресивні методики корекції фігури

ANESI (Іспанія) - це широкий спектр ефективних програм, спрямованих на комплексний догляд за тiлом для корекції фігури. Над цими програмами працювали фахівці лабораторії PHYTOLAB, їх унікальна ефективність доведена на практиці професійних косметологів у багатьох країнах світу, а препарати для домашнього догляду закріплюють результати салонних процедур.

Вся косметична лінія створена на основі біотехнологічних комплексів, рослинних екстрактів і спеціальних рослинних олій, які ефективно взаємодіють один з одним, забезпечуючи оптимальний результат. Комплексний догляд від ANESI зарекомендував себе як перелік унікальних програм для вирішення різних проблем клієнтів Салонів краси і СПА: вiн поліпшує стан шкіри будь-якого типу.

Практика фахівців індустрії краси підтверджує дієвість препаратів ТМ ANESI. Основна перевага продукції полягає в тому, що кожен засіб орієнтований на індивідуальний підхід до конкретної проблеми. Активні компоненти сприяють поліпшенню стану шкіри, результативній боротьбі з целюлітом, набряклістю і жировими відкладеннями, справляються зі слабкою циркуляцією крові, яка погіршує структуру тканин і процес живлення шкіри.

Витонченість, гармонія і комплексний догляд

soin-corps

Косметична лінія ANESI розроблена на основі новітніх біотехнологічних комплексів, рослинних масел і екстрактів, екстрактів і комплексів рослинних олій, якi доповнюють і підсилюють дію один одного. До складу різноманітних тонізуючих і моделюючих кремів, масажних масел, пілінгів, дренуючих сироваток і лосьйонів входять колаген і еластин, термічно активні компоненти, що забезпечують спалювання жиру і зменшення об'ємів тіла, в тому числі за рахунок виведення зайвої рідини.

Всі серії ефективно впливають на загальний стан шкіри. Ізотонічна серія, в яку входять різні креми, лосьйони, миючі засоби, сироватки і маски, за своїм складом близька до сироватки крові, тому крім корекції фігури забезпечує відновлення і оздоровлення шкіри. Зволоження досягається завдяки наявності гидроксана СР, рослинних екстрактів, концентрованої морської води, живлення шкіри здійснюється за допомогою олiй — кукурудзяної, соєвої, кунжутної, а очищення — за рахунок женьшеню, плодів солодки і мильнянки.

Липоредукторна дія препаратів стимулює метаболізм жирових клітин, зменшує зовнішні прояви целюліту, покращує вигляд і структуру шкіри. Унікальні формули косметики для корекції фігури включають в себе ретельно підібрані інгредієнти, які тонізують і повертають тканинам пружність, запобігають появі розтяжок, підвищують еластичність і регенеративну здатність шкіри.