Aptos

Aptos

Aptos —інноваційна ефективність

Aptos на сьогоднішній день визнаний найбiльш прогресивним і малоінвазивним методом естетичної корекції, який поєднує можливості пластичної хірургії і косметології.

Суть методу полягає у використанні спеціальних ниток, які за особливою технологією, без застосування скальпеля, встановлюються підшкірно. Таке мінімальне втручання в тканини виключає рубці і не передбачає тривалого періоду реабілітації.

Малоінвазивні методи корекції Aptos відмінно зарекомендували себе в естетичній медицині, більше 15-ти років успішно використовуються спеціалістами в 48 країнах світу, відзначені престижними міжнародними нагородами. Безопераційна корекція Aptos визнана вдалою альтернативою традиційним методам хірургічного втручання.

Нитки Aptos офіційно зареєстровані в Україні (Свідоцтво про держ. реєстрацію №10143/2010 від 24.12.2010).

Делікатність і результативність

Методи Aptos поєднують у собі переваги пластичної хірургії і косметології, вони ефективнi та безпечнi, гарантують майже миттєвий, чітко передбачуваний результат.

Разом з тим ці методи досить прості, тому можуть використовуватися не лише пластичними хірургами, але і лікарями-косметологами в амбулаторних умовах. Нитки Aptos встановлюються через точкові проколи в м'яких тканинах і утворюють свого роду каркас, який підтримує проблемну зону. Для того щоб виключити можливість травмування нервових закінчень і великих судин, армування проводиться на невеликій глибині - не більш трьох-п'яти міліметрів. Це принципово важливо при корекції тканин обличчя: делікатний метод забезпечує збереження природної міміки клієнта.

Ще одна перевага методу - невелика тривалість процедури. Підтяжка певних дiлянок займає не більше 15 хвилин, а підтяжка всього обличчя триває близько півгодини. Перші результати помітні вже в день проведення процедури, повністю ефект проявляється через два-три тижні і надалі зберігається від 2-х до 5-ти років.

Aptos thread

Завдяки можливостям, які відкриває метод безоперационной корекції Aptos, фахівці успішно вирішують різні естетичні проблеми пацієнтів як жіночої, так і чоловічої статі. Крім того, через мінімальну травматичнiсть методів, вони можуть бути рекомендовані людям, які з певних причин позбавленi можливостi скористатися допомогою традиційної чи естетичної пластичної хірургії.

Прогресивні технології: нитки Aptos

Крім унікальних методів, Aptos - це ще й спеціально створені для їх реалізації продукти: нитки особливої структури. По всiй довжині ниток нанесені різноспрямовані мiкронасiчки, завдяки яким нитки надійно закріплюються в м'яких тканинах і утримують їх у необхідному положенні.

В залежності від області корекції, вікової категорії і побажань клієнта, в методиці можуть використовуватися хірургічні нитки, що не розсмоктуються. Вони виготовлені з поліпропілену - синтетичного шовного матеріалу, що більше 50-ти років активно застосовується в хірургії. Він безпечний, не відторгається організмом і не викликає алергії.

Також у методах безоперационной корекції можуть використовуватися нитки, що розсмоктуються. Вони виготовляються з капролака, який через 360 днів повністю виводиться з організму. У складі ниток - L-молочна кислота, що стимулює активність природних процесів оновлення клітин і надає додаткову омолоджуючу дію. Кислота утворює колагеновий каркас, сповільнюючи процеси старіння шкіри.

Важливим є і те, що з плином часу результат процедури поліпшується. Поступово виділяючись з ниток, L-молочна кислота активізує ревіталізацію шкіри і м'яких тканин, і цей процес триває протягом року.

На основі практичного досвіду розроблено ряд загальних рекомендацій щодо вибору того чи іншого продукту. До 40 років рекомендовано використання як ниток, що розсмоктуються, так і хірургічних ниток Aptos, від 40 до 50-ти оптимальними є технології з застосуванням хірургічних ниток, а від 50-ти років найбiльш ефективні методи з використанням невеликих - до 0,5 мм розрізів.