Depileve

Depileve

Depileve: ідеальна гладкість

Продукція ТМ Depileve дозволяє швидко, комфортно і обережно видалити волосся. Натуральні інгредієнти, які входять до складу восків, деревна смола, гарпiус, каніфоль сприяють плавнiй і ефективнiй депіляції, а спеціальні препарати для домашнього догляду дозволяють закріпити результати процедури.

Одна з головних особливостей ТМ Depileve - можливість вибрати оптимальний спосіб і препарат, які відповідають певному типу шкіри і рівню її чутливості, щоб забезпечити найбільш ефективне і м'яке видалення волосся.

Обираючи продукцію ТМ Depilevе для домашнього догляду, клієнти отримують максимальний комфорт і ефективність від використання спеціальних засобів, які підвищують результат кожної процедури по ваксінгу. Вони не містять ароматизаторів і барвників, тому не викликають алергічних реакцій.

depileve-model

Воскові системи Depilevе дозволяють вибрати продукцію з урахуванням різних типів шкіри, індивідуальних властивостей та особистих уподобань. Натуральні воски збагачені рослинними екстрактами, маслами, а також компонентами, що запобігають запаленню, подразненню шкiри та вростанню волосся.

Віск легко наноситься і м'яко видаляє волоски, характеризується ефективними властивостями і однорідною текстурою, відмінними відривними якостями і сумісністю з лосьйонами та сироватками до і після епіляції.

ТМ Depilevе розробила унікальну асортиментну лінійку засобів, що забезпечують комфортну підготовку до процедури епіляції: м'яке очищення шкіри, дезінфекцію, знеболення. Гелі, лосьйони, креми і масла Depilevе містять спеціальні компоненти та інгредієнти, які пом'якшують, заспокоюють, відновлюють еластичність шкіри. Кожен продукт призначений для вирішення конкретної проблеми і має власнi аплікаційнi властивостi.

Парафінотерапія від Depilevе: зволоження та відновлення

ТМ Depilevе - засновник комплексної процедури парафінотерапії, спрямованої на глибоке зволоження і кондиціонування шкіри, яка легко виконується і дарує клієнтам салонів краси неперевершене відчуття комфорту і доглянутості.

Парафін утворює герметичне покриття і діє за принципом міні-сауни, утримуючи тепло і вологу. Загальний косметичний ефект посилюється за рахунок поліпшення кровопостачання.

Парафінотерапія використовується в естетичній косметології в процедурах для обличчя і тіла. Вона активно зволожує шкіру, відновлює водний баланс, виводить токсини і активізує відновлювальні процеси в пошкоджених тканинах. В результаті парафінотерапії підвищується тургор шкіри і її еластичність, шкіра набуває свіжості.

Засоби, які використовуються після парафінових масок, відмінно поглинаються шкірою, тому що парафінотерапія сприяє повному розкриттю пор, через які активні компоненти різних косметичних засобів потрапляють у глибокі шари шкіри.

Дія парафінотерапії від Depilevе проявляється в насиченнi шкіри киснем, розгладженні мімічних зморшок внаслідок сильного розслаблення м'язів, розкритті і очищеннi пор через вплив різних температур, розсмоктуванні рубців різної етіології, відновленнi та нормалізації процесів синтезу колагену і еластину.