Graftobian HD Make-up

graftobian

Голлівудські стандарти краси від Graftobian HD Make-up

Компанія Graftobian HD Make-up - лідируючий косметичний бренд в сучасному світі кінематографа, телебачення і глянцю. Заснована в 1978 році в місті Медісон, США, подружжям Коффман, сьогодні ця компанія представлена в 65 країнах світу. Це найкраща професійна декоративна косметика. Її асортимент налічує близько 1700 найменувань і успішно використовується топовими візажистами Європи і Америки, володарями престижних нагород Emmy Awards і відомими голлівудськими візажистами: Suzanne Paterson, Mary Erickson і Brad Look.

Переваги голлівудського бренду оцінили фахівці індустрії краси у всьому світі. Економічність, багатофункціональність і рiзноманiтнiсть палітри Graftobian HD Make-up дарують роботi візажиста комфорт і творче натхнення, дозволяючи створювати найсміливішi та яскраві образи. Ідеальний збіг відтінків - тон у тон, особлива технологія HD, що забезпечує максимальну природність і ефект "макіяж без макіяжу", унікальна покриваюча здатність при дуже легкій текстурі надають образу природність і гармонійну красу. За допомогою косметики Graftobian HD Make-up професійний макіяж перетворюється в найкращий спосіб підкреслити природну красу обличчя, а робота спеціаліста - в мистецтво справжнього художника.

Graftobian HD Make-up: досконалість в деталях

Graftobian

Graftobian HD Make-uр - бренд, створений на основі жорстких вимог досконалої краси і природності, які диктують сучасні стандарти beauty-індустрії. Технологія HD (High Definition - означає високу чіткість) - це особливий цифровий формат мультимедіа, який забезпечує чудову якість зображення з поліпшеним дозволом, максимально деталізуючи його і роблячи помітними найменші недоліки шкіри. Унікальні властивості косметики Graftobian HD Make-up дозволяють сучасним візажистам, що працюють в салонах краси, на показах, у фешн-індустрії, телебачення і кіно, легко дотримуватися принципiв гармонійної краси й природності.

Graftobian HD Make-up ідеально відповідає високим вимогам професіоналів. Вона абсолютно безпечна, гіпоалергенна, не містить свинцю, формальдегіду та ароматизаторів. Ультратонка, дрiбнодисперсна шовковиста текстура з першокласних компонентів дозволяє створювати бездоганний і дуже природний макіяж, який виглядає натурально і при цифрової зйомцi, і при денному світлі. Cвітловідбиваючi складовi косметики бренду Graftobian HD Make-up роблять обличчя ідеально гладким і матовим. Унікальні природні компоненти в поєднанні з неперевершеною системою палітр зробили її універсальним інструментом для втілення будь-яких творчих ідей та фантазій.

Досконалість і краса з Graftobian HD Make-up - це не просто ідеальний макіяж і майстерно нанесена косметика, а яскрава індивідуальність, підкреслена за допомогою першокласних засобiв. HD-технологія забезпечує максимальну природність, завдяки якій і яскраве світло софітів, і прискіпливий об'єктив відеокамери, і люблячий погляд бачать тільки бездоганну красу - ніякої косметики!