MEI-CHA International

mei-cha

Яскравість як мистецтво: мiкропiгментацiя від Mei-Cha

Американська компанія "Mei-Cha International" - визнаний лідер в індустрії мiкропiгментацiї. Вона виготовляє першокласне обладнання та аксесуари для перманентного макіяжу, які відрізняються високою якістю і орієнтованістю на вимоги професіоналів.

Продукція "Mei-Cha International" дозволяє зробити сервіс та процес роботи майстрів з перманентного макіяжу більш комфортними та досконалими. Інноваційні розробки в області виробництва обладнання нерозривно пов'язані з актуальними дослідженнями у сфері здоров'я та гігієни. Компанія виготовляє цифрове обладнання, нові пігменти та інструменти для мiкропiгментацiї, а також різноманітні навчальні матеріали та книги.

Обладнання відрізняється потужністю, але при цьому - легкістю в управлінні та високими експлуатаційними характеристиками. Легкі, компактні, безшумні — апарати для мiкропiгментацiї "Mei-Cha International" роблять дiяльнiсть професіоналів надзвичайно якiсною, ефективною та творчою.

mei-cha

Mei-Cha: високі стандарти гігієни і безпеки

Введенням першої цифрової роторної машинки "Mei-Cha International" підтвердила високий статус компанії, яка прагне до максимально безпечних і найбільш ефективних процедур мiкропiгментацiї. В процесі розвитку індустрії все більше уваги розробників стало приділятися ефективному захисту здоров'я клієнтів і фахівців.

"Mei-Cha International" пропонує стерильні одноразові аксесуари,які є гарантом дотримання гігієнічних стандартів. Постійно зростаючі потреби індустрії краси, пов'язані з комфортом роботи фахівців і підвищенням якості обслуговування, - основа роботи компанії.

"Mei-Cha International" є володарем безлічі інноваційних патентів і нагород, які підтверджують досягнення в індустрії мiкропiгментацiї. У 2002 році Товариство Професіоналів з Перманентної Косметики ініціювало присвоєння компанії "Mei-Cha International" престижного звання "Лідера Індустрії" за успішну науково-дослідну діяльність, розробку апаратів і стерильних аксесуарів для мiкропiгментацiї, які заклали стандарти гігієни і безпеки.