Бренди

Краса потребує особливого догляду.

Тому ми представляємо тільки кращі бренди
з бездоганною репутацією.

1 / 3

Професійна
косметика

2 / 3

Професійна косметологія
для тіла

3 / 3

Естетична медицина
для обличчя та тіла

Виберіть контент для перегляду:

1. Професійна косметика

2. Професійна косметологія для тіла

3. Естетична медицина для обличчя та тіла

Напрям діяльності

Професійна косметика

Загальна місія ізраїльського бренду Christina і TOP Cosmetícs – вивести косметологію на новий рівень і впровадити нові стандарти в області догляду за шкірою.

Завдяки багаторічному досвіду, а також роботі з впровадження інновацій і революційних технологій, бренд Christina для салонного і домашнього догляду за правом вважається одним із лідерів ринку професійних косметичних засобів.

На сьогоднішній день в асортименті Christina більше 10 ліній і 300 продуктів, які дозволяють ефективно вирішувати естетичні проблеми шкіри будь-якого типу. Всі інгредієнти продукції Christina виробляються в Ізраїлі і проходять строгий контроль якості у власній лабораторії.

Професійна косметика для салонного та домашнього догляду

Christina
Christina Clinical
Напрям діяльності

Професійна косметологія для тіла

Базові напрями представлено в TOP Cosmetícs іспанськими брендами Depileve, професійною системою wax-епіляції і Anesi, прогресивними методами корекції фігури. А також американською маркою Alexandria Professional, яка постачає обладнання і препарати для цукрової епіляції.

Лінія продукції Depileve (Іспанія) включає в себе повний асортимент восків, нагрівачів і засобів по догляду за шкірою та аксесуари. Косметика Anesi (Іспанія) зарекомендувала себе як набір унікальних програм для вирішення різноманітних проблем клієнтів салонів краси і спа-центрів, який покращує стан шкіри будь-якого типу.

Alexandria Professional (США) є розробником методу цукрової епіляції, який був створений у 1989 році. За останні 20 років шугаринг від Alexandria Professional набув популярності серед сучасних салонів краси і спа-центрів в якості максимально безпечного, м’якого і комфортного методу видалення волосся.

Професійна система wax-епіляції

Depileve
Напрям діяльності

Естетична медицина для обличчя і тіла

Напрямок естетичної медицини TOP Cosmetícs представляють флагмани індустрії краси:

• ниткові методики APTOS (Грузія) для ефективного омолодження та усунення недосконалостей;
• мезококтейлі Pluryal Mesoline (Люксембург) для вирішення специфічних запитів: терапії постакне, гіперпігментації, алопеції, целюліта та ін;
• ін’єкційні препарати Pluryal Injectables (Люксембург) для контурної пластики та біоревіталізації;
• професійна косметика Christina Clinical (Ізраїль) для пролонгації ефекту естетичних процедур, перед- та післяпроцедурного догляду за шкірою.

Навчання по косметології, контурній пластиці, нитковому ліфтингу проводиться в Навчальному центрі TOP Cosmetícs. У програмі навчальних курсів — заходи для початківців та досвідчених спеціалістів естетичної медицини.

Ниткові методи омолодження і ліфтингу

Aptos

Ін’єкційні препарати

Pluryal Injectables
Pluryal Mesoline

Домашній догляд для процедур естетичної медицини

Christina Clinical
Напрям діяльності

Make-up

Співпрацюючи з візажистами та стилістами, TOP Cosmetícs представляє два базових бренди з бездоганною репутацією: лінію косметики для професійного make up — Graftobian HD Make-up (США) і аксесуари Nastelle.

Graftobian HD Make-up ідеально відповідає високим вимогам професіоналів. Протягом 40 років компанія представляє універсальну лінію продуктів для професійного візажу в 65 країнах світу. Асортимент бренда налічує близько 1700 найменувань і успішно використовується топовими візажистами Європи та Америки, володарями престижних нагород Emmy Awards та відомими голлівудськими візажистами.

Лінія косметики для візажистів

Graftobian

Аксесуари

Nastelle
X
Memory: 34.41MB | MySQL:32 | 0,180sec