Глобальна Конференція партнерів CHRISTINA 26-29 травня в Тель-Авіві

29.05.2019

26-29 травня в Тель-Авіві (Ізраїль) пройшла Глобальна Конференція партнерів CHRISTINA, де зібралися провідні фахівці у сфері краси і естетики. Гостями заходу виступили партнери, представники і косметологи з 25 країн світу.

Конференція стала ідеальним місцем для обміну ідеями і досвідом, адже на ній зібралася найкраща аудиторія, відкрита до отримання нових знань і навичок в ході насиченої програми заходу.

Упродовж усіх чотирьох днів Конференції в соціальних мережах бренду можна було стежити за ходом заходу і головною подією — презентацією нової лінійки препаратів CHRISTINA Illustrious.

Препарати Illustrious — це ідеальне рішення для бездоганної, сяючої зсередини шкіри, тож у рамках Конференції фахівці змогли протестувати нову лінійку препаратів в роботі, дізнатися про всі нюанси її використання, а по завершенні отримали дипломи, які дозволять їм застосовувати препарати Illustrious у своїй практиці.

Учасники Глобальної Конференції партнерів CHRISTINA змогли повною мірою насолодитися особливою атмосферою заходу: подія була витримана в стилі кэжуал, з тематичним дрес-кодом — “50 відтінків білого”.

Усі гості Конференції отримали масу нових вражень і незабутніх емоцій, а урочиста гала-вечеря і виступ відомого ізраїльського співака Шломи Саранга стало яскравим завершальним штрихом заходу. Останній день учасники провели на оглядовій екскурсії по найяскравіших пам’ятках Ізраїлю.

Щоб подивиися весь звіт натисніть на зображення.

X
Memory: 38.94MB | MySQL:54 | 0,229sec