Graftobian
HD Make-up

Бренди
Напрям діяльності

Make-up

косметика Graftobian
косметика Graftobian

Протягом 40 років компанія
Graftobian HD Make-up (США)
представляє універсальну лінію
продуктів для професійного
візажу в 65 країнах світу.

Асортимент бренду налічує біля 1700 найменувань і успішно використовується топовими візажистами Європи та Америки, володарями престижних нагород Emmy Awards і відомими голлівудськими візажистами.

Graftobian HD Make-up ідеально відповідає високим вимогам професіоналів. Вона абсолютно безпечна, гіпоалергенна, не містить свинцю, фольмардегіду і віддушок. Ультратонка, дрібнодисперсна шовковиста текстура із першокласних компонентів дозволяє створювати бездоганний і дуже природній макіяж, який виглядає натурально і при цифровій зйомці, і при денному світлі.

Технологія HD (High Definition означає високу чіткість) – це особливий цифровий формат мультимедіа, який забезпечує відмінну якість зображення з покращеним розширенням, максимально деталізуючи його і роблячи помітним найменші недоліки шкіри.

TOP Cosmetícs
косметика Graftobian
косметика Graftobian
косметика Graftobian
косметика Graftobian
косметика Graftobian
косметика Graftobian
косметика Graftobian

/

Унікальні якості косметики Graftobian HD Make-up дозволяють сучасним візажистам, які працюють в салонах краси, на показах, в фешн-індустрії, на телебаченні і в кінематографі, легко дотримуватися принципів гармонійної краси та природності.

Світловідбиваючі компоненти косметики бренду Graftobian HD Make-up роблять обличчя ідеально гладеньким і матовим. Унікальні природні компоненти в поєднанні з неперевершеною системою палітр зробили її універсальним інструментом для втілення будь-яких творчих ідей і фантазій.

Ідеальне співпадіння відтінків: тон в тон — особлива технологія HD, яка забезпечує максимальну природність та ефект «макіяж без макіяжу», унікальна покриваюча здатність при дуже легкій текстурі додають образу природність і гармонійну красу. За допомогою косметики Graftobian HD Make-up професійний макіяж перетворюється в кращий спосіб підкреслити природну красу обличчя, а робота спеціаліста — в мистецтво справжнього художника.

Переваги голлівудського бренду оцінили спеціалісти індустрії краси в усьому світі. Економічність, багатофункціональність і універсальні палітри Graftobian HD Make-up роблять роботу візажиста комфортною і творчою, дозволяючи створювати найсміливіші та найяскравіші образи.

косметика Graftobian
косметика Graftobian
косметика Graftobian

Косметика для обличчя

DermaCare
Recovery Balm

Забеспечує миттєвий заспокійливий
вплив на шкіру, з якої був змитий
макіяж і вимагає повторне нанесення,
прибирає почервоніння шкіри.

Косметика для обличчя

Graftobian anti
shine primer

База під макіяж «антиблиск»

Косметика для обличчя

Graftobian magic set

Рідина для водостійкого і тривалого
ефекту макіяжу і фарб

/

Каталог

Для отримання консультації або придбання продукції звертайтеся в представництва.

X
Memory: 38.63MB | MySQL:33 | 0,188sec