Нитки Aptos в Києві — відділ продажу

Aptos – нехірургічна методика омолодження, яка довела свою ефективність, тепер і в Україні! Всього за 1 годину досягається видимий результат підтяжки шкіри. Без операції, без довгого відновлювального періоду, без рубців. Будучи офіційним дистриб’ютором, TOP Cosmetícs відкриває косметологам доступ до сертифікованих ниток “Аптос” в Києві.

Нитки Aptos: все, що потрібно знати про методику

Напрямок естетичної медицини TOP Cosmetícs представляє флагмана індустрії краси — нитковий метод ліфтингу та омолодження “Аптос”.

Які недосконалості можна усунути за допомогою ниток Aptos в Києві:

Найтонші нитки “Аптос” утворюють армувальний каркас, який підтягує та утримує м’які тканини й шкіру протягом декількох років. Методика користується популярністю більш ніж в 50 країнах по всьому світу. Вона не вимагає від пацієнта спеціальної підготовки. Процедура проводиться без використання скальпеля й не залишає шрамів.

Результат від застосування ниток “Аптос” в Києві:

Процедура займає 30-60 хвилин і проводиться під місцевою анестезією. Це безпечна методика омолодження. Експерти TOP Cosmetícs допомагають початківцям косметологам та професіоналам, які працюють з нитками вперше, розібратися в методиці, дають рекомендації та діляться практичним досвідом.

Навчання нитковому ліфтингу в TOP Cosmetícs

TOP Cosmetícs – лідер на українському б’юті-ринку та найбільший офіційний дистриб’ютор Aptos в Києві.

Важливе правило TOP Cosmetícs – надавати косметологам високоякісну продукцію і давати професійні рекомендації щодо застосування нових методик. Саме тому в Навчальному центрі TOP Cosmetícs проводяться курси по ліфтингу з використанням ниток “Аптос”. Захід підходить для початківців та досвідчених фахівців у сфері естетичної медицини.

Якщо ви плануєте купити нитки “Аптос”, ціна в Києві вас приємно здивує. Продаж та навчання проводяться за адресою: бульвар Дружби Народів, 4/6. Час роботи та телефон центру можна дізнатися за посиланням.

місто

Київ

телефон

+380672351741

адреса

бульвар Дружби Народів, 4/6

графік роботи

Пн.-Пт.: 9:00-18:00
Сб.: 10:00-16:00

місто

Київ

телефон

+380672389741

адреса

вулиця Патріса Лумумби, 12

графік роботи


Пн.-Пт. 09:30-18:00

місто

Київ

телефон

+380990091091

адреса

вулиця Княжий Затон, 4

графік роботи


Пн.-Пт. 09:00-18:00

Виникли запитання?

Ім’я

Телефон

E-mail

Місто

Повідомлення
Відправити
X
Memory: 38.99MB | MySQL:59 | 0,229sec