Відділ продажу косметики Christina в Одесі

Ізраїльська торгова марка CHRISTINA добре відома в світі косметології. Фахівці з усього світу вибирають косметичні засоби цього бренду, оскільки вони дійсно працюють. Продукція розробляється у власному науково-дослідному центрі CHRISTINA і проходить ретельний контроль якості.

Оригінальну косметику CHRISTINA в Одесі можна придбати в TOP Cosmetics. Наша компанія — офіційний представник ізраїльського бренду в Україні, тому ви можете бути впевнені в оригінальності продукції.

Косметика CHRISTINA в Одесі під будь-які потреби

У магазині TOP Cosmetics представлений великий вибір продукції CHRISTINA. Ви можете купити косметику Крістіна в Одесі під свої потреби:

В асортименті ви знайдете косметичну продукцію і для жінок, і для чоловіків.

Косметика CHRISTINA – тільки натуральний склад

В основі кремів, лосьйонів та інших косметичних засобів Крістіна — тільки натуральні компоненти. Наукові співробітники компанії вивчають натуральні інгредієнти і їх взаємодію в сучасних лабораторіях. Підбираючи найефективніші поєднання і дозування компонентів, фахівці створюють безпечні засоби, які дозволяють досягти максимального результату у вирішенні тієї чи іншої естетичної проблеми. Продукція CHRISTINA відповідає стандартам ISO, GMP, що свідчить про природне походження активних речовин косметики.

У магазині TOP Cosmetics найвигідніша ціна на Крістіна в Одесі, оскільки ми напряму співпрацюємо з виробником. Робіть замовлення онлайн з швидкою доставкою, а якщо не впевнені у виборі — зателефонуйте нам для консультації.

місто

Одеса

телефон

+380676136571 +380952846681 +380676138203

адреса

вулиця Садова, 5А

графік роботи

Пн.-Пт. 9:00-18:00

Виникли запитання?

Ім’я

Телефон

E-mail

Місто

Повідомлення
Відправити
X
Memory: 38.97MB | MySQL:59 | 0,208sec