TOP COSMETICS розпочинає реалізацію нової стратегічної мети та планує вихід на міжнародний ринок

09.06.2021

Найбільший український дистриб’ютор професійної косметики TOP COSMETICS переходить на новий рівень корпоративного управління і створює Консультативну Раду для трансформації в міжнародний холдинг.

TOP COSMETICS — ексклюзивний дистриб’ютор професійних косметичних брендів Aptos, CHRISTINA, Pluryal та Depileve, заснований у 2006 році. 

З початку 2021 року при TOP COSMETICS працює Консультативна рада, до складу якої увійшли досвідчені фахівці з експертизою та вагомими досягненнями у різних сферах управлінської діяльності:

  1. Ірина Папуша — Head of Advisory Board. Незалежний директор європейських та українських компаній, член Національного реєстру Корпоративних директорів України. Понад 20 років керівного досвіду у сфері FMCG та B2B. Основні експертизи: стратегічний розвиток, створення акціонерної вартості.
  2. Сергій Булавін — Member of Advisory Board, CEO AgroGeneration. Сергій має понад 25 років міжнародного досвіду в Private Equity, корпоративних фінансах та M&A в Emerging Markets. Основні експертизи: реструктуризація та розвиток бізнесу, створення додаткової вартості для акціонерів.
  3. Армен Кургінян — Member of Advisory Board, Ex-CEO Nova Management та співзасновник Благодійного Фонду «280 днів». Має понад 17 років керівного досвіду в глобальних та локальних бізнесах, вибудовує системні B2B та B2C продажі та операційні процеси.
  4. Юлія Койнак — Member of Advisory Board, власник групи компаній у сфері IT: DNA325, LAB325. Має понад 15 років міжнародного досвіду в IT, володіє експертизою в розробці IT-рішень та сфері Digital & Mobile Marketing. Локальний партнер глобальних компаній по відкриттю R&D офісів і розробки програмних продуктів.
  5. Ксенія Лапіна — представник акціонерів в складі Advisory Board. Співзасновниця та CEO групи компаній TOP COSMETICS.

Таким чином TOP COSMETICS отримала незалежний управлінський орган, який допоможе компанії досягти стратегічної мети — стати міжнародним холдингом з портфелем брендів в категоріях Wellness, Beauty & Anti-aging, Skin treatment, Non-invasive medical treatment.

Членів Ради засновники обирали у співпраці з фахівцями Професійної Асоціації Корпоративного Управління. Президент ПАКУ Олександр Окунєв виступив консультантом конкурсу та запропонував кандидатів, які вже зарекомендували себе в професійному середовищі, пройшли попередній відбір та виявили зацікавленість в розвитку TOP COSMETICS.

Консультативна рада першого скликання працюватиме два роки, після чого має трансформуватися у повноцінну Наглядову раду (Supervisory Board). Передбачається, що у процесі роботи склад Ради поповниться ще одним членом.

«Створення Консультативної ради — це той самий крок, що дозволить компанії вирости, оптимізувати внутрішні процеси, збільшити масштаби діяльності та підготуватися до виходу на міжнародні ринки», — коментує Ксенія Лапіна.

X
Memory: 34.76MB | MySQL:50 | 0,194sec